Hučka Team

Iva „Ifka“ Dadáková
koordinátor projektu, hospodář

Moje první Hučka byla v roce 2006. Ročník 2007 jsem už trochu pomáhala jako mraveneček a nakonec jsme ji s oddílem TOM „Čtverka“ ze Znojma vyhráli. Další rok mi bylo jasné, že se chci na Hučce podílet více a od té doby jsem s Hučkou v jednom kole. Je to úžasná akce se skvělými lidmi a děláme ji nejen pro přátele a jiné oddíly, ale hlavně pro sebe. Hučka je pro mě (a snad i pro celý tým) každoročně „vrcholný počin roku“ a velice neradi bychom se ho vzdali i přesto, že jeden rok jsme si dali pauzu, která nás přesvědčila o tom, že Hučku chceme dále pořádat.

Jaroslav „Rája“ Hutař
webmaster, technik

K Hučce jsem se dostal jako malé vlče už v roce 1999. A od roku 2003 jsem již v rámci oddílu 43. Letící hvězda pomáhal Hučku připravovat. A toho se držím do dnes. Na Hučce mám nejradší to hektické sobotní odpoledne kdy je potřeba připravit sál, uvést divadla a nachystat vše ostatní. A pak ten klid kdy odejdou diváci a je jasné, že další Hučka se zas povedla.

Aleš „Harry“ Gothard
technické zázemí, mravenečci

Pokud si dobře pamatuji, k Hučce jsem se dostal tuším až v roce 2005. Tehdy jsem se totiž přidal ke skautskému oddílu, ze kterého tato akce vzešla. Nikdy jsem si neprošel čistě hereckými roky, nicméně rolí jsem i tak vystřídal dost. Od člověka, který udělal, co se mu řeklo, přes pozici, která tehdy pro nedostatek vhodnějších označení spadala do kolonky koordinátor až k jedné zkušenosti s moderováním a nějaké té pauze od této akce. Hučka pro mě má obrovskou nostalgii v tom, že i přes konec zmíněného oddílu stále spojuje lidi, kteří v něm tehdy působili. A nejen je, postupem času se na ně nabalili i další, ať už z řad dřívějších účastníků, či úplně odjinud. A v tom také podle mě spočívá její obrovské kouzlo. Že ji neděláme jenom pro lidi „zvenku“, ale též pro sebe a jako jakýsi odkaz.

Vladislav „Prófa“ Větrovec
správce bufetu a občerstvení

S Hučkou jsem se poprvé setkal v roce 2003, kdy náš vodácký oddíl hromadně přešel do 43. oddílu Letící hvězda a vytvořil zde dvě nové družiny. V tomto ročníku jsem vyfasoval úžasnou roli přední půlky krávy v Slunce, seno, ... - co víc si může kluk přát! V dalších ročnících jsem pokračoval roličkami v oddílových hrách a také více či méně spíš méně) jsem se podílel na organizaci akce. Postupem času jsem se profiloval na bufeťáka - jídlo, to je moje. Pro letošek jsem přislíbil větší organizátorskou roli, tak se těšte, Hučka 2016 bude jízda!

Kateřina „Išta“ Ženíšková
komunikace s veřejností

K Hučce jsem se dostala roku 2005. Slavila jsem tehdy velký triumf, protože jsem vyhrála nejlepšího herce a to ani nevím jak. Prosadit svoje neexistující herecké umění a znovu obhájit titul jsem se pokusila ještě v dalších ročnících, ale asi byla špatná konstelace hvězd nebo skvrny na slunci, zkrátka se to nepovedlo. Zkouším teď roli organizátora a pokusím se trochu zmanipulovat výsledky, abych zas stála na výsluní, tak mi držte palce.

Alice Pokorná
vedoucí pomocného týmu

K Hučce jsem se dostala úplně původně jako účastník někdy v roce 2007. V epické pohádce jsem tenkrát hrála chrabrého prince, poté jsem si dala ještě jeden účastnický rok, pak rok pauza a na podzim 2010 už jsem šmatlala společně s Ištou obrovský plakát, který pak visel na pódiu (už si ani nepamatuji, kterou pohádkovou postavičku jsme ztrestali svým malířským provedením). Od té doby Hučce pomáhám více či méně stále. Nejčastěji mě při Hučce lze vidět u registrace a snažit se v tom zmatku udělat pořádek. Tak snad se to zas povede. Hučce zdar!

Pavlína Taubingerová
lektor-servis, fotograf

Pro Hučku jsem letos nováček, neboť se ke mně dostala náhodou v jednu krásnou a tajemnou noc. Jsem milovník veškerého umění a divadla ať už se schovává kdekoliv. Věřím, že se zachumlám do Hučkové agonie a nebudu chtít z ní vylézt. Těším se na příjemný kolektiv a spoustu nových zážitků.